Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ish-futbollisti gjendet i vdekur pranë banesës në Sarandë

Nga Media 0

Me dëmtime në kokë dhe në disa pjesë të trupit, është gjetur i pajetë trupi i një 61-vjeçari në Sarandë.
Trupi i pajetë i Leonard Qesarit është gjetur në troturar poshtë pallatit, ku jetonte rreth orës 04:00 të mëngjesit.
Dyshohet se ish-futbollisti i Butrintit, i cili aktualisht punonte në Bashkinë e Sarandës, ka rënë nga shkallët.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej