Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Irina Shayk shkëlqen edhe jashtë pasarelave

Nga Klodiana 0

Ajo ka qënë pjesë e pasarelave të Javës së Modës në Paris.

Irina Shayk ka treguar të jetë mahnitëse edhe jashtë pasarelave teksa është fotografuar në Paris mbrëmjen e së premtes.

30 vjeçarja, e veshur me një fustan të bardhë po drejtohej për në festën e Buro 24/7 Fashion Forward Initiative, e cila ka tërhequr vëmendjen e paparacëve.

38f9a71100000578-3816725-image-a-54_1475313575190 38f70fbf00000578-0-image-m-26_1475275211833 38f975a900000578-3816725-image-m-59_1475313683246

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej