Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Irina Shayk, lë në ‘hije’ koleget e saj

Nga Skenderi 0

Bukuroshja ruse, Irina Shayk, ka shkëlqyer gjatë parakalimit në tapetin e kuq në Verona, me veshje Intimissimi On Ice.

Modelja e njohur edhe një herë ka dëshmuar se është një prej femrave më të bukura në botë.

Veshja e saj ngacmonte imagjinatën. 30-vjeçarja kishte veshur një fustan të zi, i cili ishte i tejdukshëm, mirëpo pjesa e brendshme ia pengonte ekspozimin e tepruar.

Modelte e tjera para saj mbetën në hije…iri2biri3iri4iri2-1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej