Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Intervista e rrallë e policit të vrarë në Kosovë: Do ta çlirojmë vendin pa marrë parasysh çmimin! (film)

Nga Media 0

Ai ishte ushtar i UÇK, i mbijetoi luftës së armikut, por përballja me krimin ia mori jetën. Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Izet Demaj u vra djeg në Istog pasi ndërhyri për të penguar një plaçkitje të një banke në komunën e Istogut.

Në një reportazh të vitit 1999 nga France 3, shihet polici Izet Demaj në tragetin e Bajram Currit.

“Ne do ta çlirojmë vendin tonë pa marrë parasysh çfarë çmimi do të paguajmë”, ka thënë ai për mediumin francez.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej