Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Instagrami mbyllet për pak minuta, “falimentojnë” pastiçeritë e restorantet

Nga Media 0

Bota ndali për disa minuta, Instagrami nuk po punonte. Ashensorët nuk kishin pse niseshin, askush nuk mund të postonte foto përballë pasqyrës në Instagram. Ra ndjeshëm kërkesa për mëngjese e ëmbëlsira me lëng frutash, askush nuk kishte interes t’i konsumonte për aq kohë sa nuk do mund t’i fotografonte e më pas “instagramonte”…
Por fatmirësisht kjo “errësirë globale” zgjati pak. Instagramiiiiiiii funksionoi sërish. Gjthçka iu rikthye normalitetit…
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej