Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Iniciativa është të bësh gjënë e duhur, pa ta thënë kush.

Nga Ejona 0

Një zjarr i madh ka përfshirë pasditen e sotme katedralen e famshme të Notre-Dame në Paris.

Kujtojmë se vitin e kaluar, Kisha Katolike në Francë bëri thirrje urgjente për fonde, për të shpëtuar katedralen, ndërtesën gotike 850 vjeçare.

Por mesa duket,  fatkeqësisht është shumë vonë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej