Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Indonezi, humbin jetën 9 persona nga shembja e një ure

Nga Ejona 0

 

Nëntë persona kanë vdekur pasi është shembur një urë që lidh dy ishuj të vegjël pranë ishullit indonezian turistik Bali.

Zyrtarë të policisë bëjnë me dije se edhe pse uji nuk ishte shumë i thellë, vdekja e personave ka ardhur si pasojë e rënies së mbeturinave mbi ta.

Reuters raporton se njerëzit ishin duke festuar një ceremoni fetare dhe po kalonin mbi urë kur ndodhi aksidenti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej