Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Incidenti në ski, Victoria Beckham thyen këmbën

Nga Klodiana 0

Duket se pushimet në Kanada nuk kanë shkuar dhe aq mirë për ikonën e modës, Victoria Beckham.

Mesa duket Victoria është bërë pjesë e një incidenti gjatë kohës që po bënte ski, pasi ajo është fotografuar teksa dilte nga hoteli me këmbën e thyer.

Pavarësisht se e sëmurë, Victoria e veshur me shumë stil, një bluzë të zezë dhe pantallona blu, është fotografuar teksa ngjitej në makinë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej