Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Incident në Nevada/ Trump largohet me shpejtësi nga Shërbimi Sekret

Nga Klodiana 0

Anëtarët e shërbimit të sigurisë kanë larguan kandidatin republican Donald Trump me shpejtësi nga podiumi gjatë fushatës në Nevada, pasi një person bërtiti në sallë se dikush kishte një armë.

Personi i dyshuar u ndalua menjëherë, por atij nuk iu zbulua ndonjë armë, tha shërbimi sekret. Trump pësoi asnjë lëndim dhe u kthye në skenë për të përfunduar fjalimin disa min uta më vonë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej