Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Imitoi Diego Simeonen/ UEFA dënon Cristiano Ronaldo me gjobë, ja shuma

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo është gjobitur me shumën  20,000 euro  ose (22,700 dollarë) nga UEFA shkak të gjestit të pahijshëm që bëri në publik gjatë ndeshjes së fundit të Juventusit në Ligën e Kampionëve.

Portugezi imitoi gjestin e trajnerit të Atletikos Diego Simeone, i cili festoi një gol në pjesën e parë.

Kapiteni i Portugalisë do të përballet me Ukrainën dhe Serbinë në kualifikimet e ardhshme të Euro 2020 pasi të ketë marrë ekipin e tij të parë kombëtar që nga Kampionati Botëror.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej