Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ilda Bejleri si Cristiano Ronaldo

Nga Media 0

Ilda Bejleri mbetet një nga gazetaret sportive më të pëlqyera të shqiptarëve, kjo edhe për shkak të pamjes së saj. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku jo rrallë posten fotografi ku duket tejet tërheqëse.

Ajo ka qenë dje duke ndjekur ndeshjen “Shqipëri-Jordani”  dhe nga stadiumi, pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale.

Komentet kanë qenë të shumta, por duke u nisur nga poza e saj, një pjesë e mirë i thanë që ka dalë si Cristiano Ronaldo, prej këmbëve të hapura.

Image

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej