Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Idrizi pa limite, pas 750 mijë dollarëve edhe një autobus luksoz

Nga 27-shi 0

Shpërthen administratori Sinan Idrizi i Flamurtarit. Pasi është zgjidhur problem i pagave të prapambetura, flitet për 750 mijë dollarë, që sot do të shpërndahet në llogaritë e futbollistëve dhe stafit, ka mbërritur edhe një autobus i personalizuar, me të cilin do të udhëtojë Flamurtari gjatë aktivitetit. Në fakt, gjatë kësaj periudhe, numri 1 i klubit vlonjat është marrë shumë me infrastrukturën, duke filluar nga një rikonstruksion i stadiumit, fushës stërvitore tek Pylli i Sodës dhe për komoditetin e futbollistëve vjen edhe një autobus luksoz, për të qenë sa më dinjitoz në transferta.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej