Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Idrizi në “Pesë Pyetje nga Babaramo”: Ja si zgjidhjet Çështja Çame (video)

Nga Luljeta 0

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, rikonfirmoi  hapat që do të ndërmerren nga kjo parti për zgjidhjen e Çështjes Çame. Reagimet e palës greke, qëndrimet e qeverisë shqiptare, vizita e parë në Çamëri, si dhe marrëdhëniet me PS-në dhe LSI-në në koalicion, i gjeni në këtë intervistë të Shpëtim Idrizit, dhënë në “Pesë Pyetje nga Babaramo” në Report TV.  Ai flet edhe për emocionet që i përcolli i biri, kur shkeli për herë të parë në Çamëri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej