Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Idrizi-Hysenit: Unë të çova që të regjistrohesh në PS (film)

Nga Media 0

Shpëtim Idrizi dhe Alket Hyseni prej fillimit të “Open” mbrëmjen e sotme në debatin mes tyre dhanë sinjale se mes tyre ka më tepër se sa debat në nivelin politik.

Shpëtim Idrizi po fliste për kërkesën për zgjedhje të parakohshme, ndërkohë që është ndërprerë nga Hyseni.

Idrizi tha se deputeti soacialist, Hyseni kishte qenë doganier e ishte pushuar nga puna dhe se ishte ai që e kishte çuar deputetin Hyseni që të regjistrohej në PS.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej