Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“IDGAF” i Dua Lipës për 48 orë arrin 10 milionë shikime (film)

Nga Klodiana 0

Kënga më e re e Dua Lipës, “IDGAF” në vetëm 48 orë i kanë mjaftuar që të arrijë 10 milionë shikime.

Kënga ka marrë mbi 760 pëlqime dhe 38 mijë komente, ku shumica prej tyre janë pozitive.

Theksojmë se bukuroshja është nominuar së fundi në pesë kategori të ndryhem në “Brit Awards 2018”, e cila gjë ka bërë bujë të madhe duke arritur një rekord personal.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej