Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Icardi nuk shënon dy herë me portën bosh, derbi mbyllet në paqe

Nga Klodiana 0

Milan dhe Inter nuk arritën të shënonin asnjë gol në derbin e shumëpritur të Milanos, duke ndarë nga një pikë pas barazimit 0-0.

Të dyja skuadrat patën raste shënimi, me Icardin që madje nuk dërgoi dot topin në rrjetë me portën e boshatisur në dy raste.

Ndërkohë që në pjesën e parë, qendërsulmuesit të Interit iu anullua një gol për pozicion të parregullt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej