Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I zhdukur prej muajsh, zbulohet identiteti i viktimës në Bulqizë

Nga Klodiana 0

Është zbuluar identiteti i viktimës që u gjet një mbrëmjen e sotme në fshatin Gjuras, në Njësinë Administrative të Shupenzës, në Bulqizë.

Bëhet me dije se viktima është Artur Lleshi, 31 vjeç, i zhdukur 8 muaj më parë. Trupi i pajtetë u gjet në një tunel në Shupenzë. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së 31 vjeçarit.

Artur Lleshi kishte humbur kontaktet me familjen prej 10 prillit të vitit 2018.

Njoftimi i Policisë

Informacion paraprak. Gjatë mesditës të datës 29.12.2018, në fshatin Gjuras, Shupenzë, është gjetur një trup njeriu (kufomë), gjysmë e dekompozuar. Në afërsi të kufomës është gjetur një kartë identiteti me gjeneralitetet qe i përkasin shtetasit A.Ll, 31 vjeç, cili ka qenë i larguar nga banesa që në muajin Korrik. Grupi hetimor vijon hetimet në vendngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej