Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb kontrollin e makinës, vdesin dy shqiptarë në Bari të Italisë

Nga Klodiana 0

Dy shqiptarë kanë humbur jetën nga një aksident në Itali.

Aksidenti ka ndodur në në autostradën mes Molfetta e Bitonto në Bari.

Sipas informacioneve aksidenti  i mori jetën një gruaje shqiptare 56-vjeçe dhe një të moshuari 82 vjeçar, emrat e të cilëve nuk janë bërë ende publikë nga mediat italiane. Makina e cila ishte duke udhëtuar në drejtim të Barit ka humbur kontrollin është përmbysur dhe ka dal jashtë rruge.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej