Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb 5 vjeçarja në Tiranë/ Prindërit bëjnë apel për ndihmë

Nga Ejona 0

Një 5-vjeçare ka humbur pasditen e sotme në kryeqytet.

Sipas të dhënave, vajza me emrin Melisa Jashari humbi kontaktet me prindërit sot pasdite në zonën e Kombinatit.

Mësohet se vogëlushja ka qenë duke luajtur me shokët dhe nuk u kthye në shtëpi.

Prindërit bëjnë apel për ndihmë ndaj kujtdo që mund ta ketë parë.

Vajza ka veshur triko rozë, pantallona blu të errët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej