Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Hueyda El Saied ka një mesazh: Ji shqiptar çdo ditë, jo njëherë në vit

Nga Rexhina Biba 0

Ndërkohë që shumë artistë shqiptarë kanë festuar Ditën e Pavarësisë dhe Ditën e Çlirimit duke i uruar festat përmes rrjeteve sociale, Hueyda El Saied ka zgjedhur të jetë kritike në këto ditë për ata që kanë turp ta pranojnë që janë shqiptarë.

Përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e Instagram, ajo ka shprehur revoltën e saj duke dhënë mesazhin “Ji shqiptar çdo ditë, jo një herë në vit”.

eueda

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej