Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hudhra? Ja çfarë ndodh po ta përdorni (film)

Nga 27-shi 0

Nuk vjen vetëm erë të keqe, kur e ha, por ka dhe shumë vlera të tjera. Cilat janë ato? Filmi më poshtë jua rrëfen.

Marrë nga: https://www.youtube.com/channel/UC8a_ELSWnTzYv91lUvBYPjg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej