Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Hover, një tjetër dron vet-fluturues më inovativ

Nga Klodiana 0

14699702_263018947427332_150011852_n

Ka dal në treg një lloj tjetër droni që është shumë i dobishëm në përdorimin e zakonshëm.

Hover  komandohet nëpërmjet një telekomande dhe nuk fluturon më shumë se 20 metra për shkak të lidhjes së tij me ëifi me telekomandën.

Hover mund të bëjë 100 foto për sekondë dhe mund të përdoret dhe brenda dhomës. Paisja më e re dhe novatime ka dalë në treg me këtë shifër $599.

Hands on with Hover’s self-flying camera drone, which launches today

http://gethover.com/

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>