Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Historia e cyles dyjare, të cilën po kërkojnë të na e vjedhin gjithashtu (film)

Nga 27.al 0

Cila është historia e cyles dyjare apo longarit, siç njihet ndryshe? Kur shfaqet kjo vegël e lashtë? A duhet të lejojmë që trashëgiminë të na e rrëmbejnë në mënyrë të vazhdueshme? Të reagojmë të gjithë! Le të përpiqemi t’i zgjojmë institucionet!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej