Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hienat e jo njerëzit mund të sillen kaq barbarisht, fundi i Edi Ramës

Nga Media 0

Nga Mesila Doda

Një ngjarje tej çdo përfytyrimi ka qenë sot para syve të gjithë shqiptarëve. Nëse do përpiqen ta mbulojne do jetë edhe më keq, hienat e jo njerëzit mund të sillen kaq barbarisht.

Deputetët duhet të japin llogari në radhë të parë e me pas drejtuesit e rendit e të prokurorisë. Asnjë dëshmi për të mbuluar krimin nuk mund të ndryshojë dot gjendjen katastrofike të politikës së bashkuar me kriminelët. Grup parlamentar paralel që merr urdhra nga bandat, tre milionë Euro nga bandat për të blerë votat.

Ky është fundi i kësaj Republike hashashi, kjo e sotmja është vula e fundt të palavdishëm që meritoi frymëzuesi dhe krijuesi i kësaj klime terrori dhe krimi, Edi Rama. I zhytur në krim, drogë e trafiqe, i zhytur në vetmi e dhunë, askush nuk e ka prekur dot këte cak denigrimi të plotë të njeriut brenda vetes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej