Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hidhet shorti i Champions, Juventus përballet me Ajax

Nga Media 0

Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Tetë skuadrat më të forta të Europës  u njohën rivalet e tyre të radhës në Ligën e Kampioneve.

Çifti 1: Ajaks-Juventus
Çifti 2: Liverpul-Porto
Çifti 3: Totenhem-Mançester Siti
Çifti 4: Barcelona-Mançester Junajtid

Në gjysmëfinale 

Fituesi i çiftit 3-Fituesi i çiftit 1
Fituesi i çiftit 4- Fituesi i çiftit 2

Në finalen e Madridit skuadra pritëse do të jetë fituesja që do të dalë nga çiftet 3 dhe 1.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej