Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Hetuesit: Autori i vrasjes së Artan Cukut ndodhet brenda territorit

Nga Loneta 0

Policia dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda ngushtojnë rrethin e personave të dyshuar për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku, ndërsa aktualisht të shoqëruar për këtë hetim janë vetëm 4 shtetas të ndaluar 2 ditë më parë.

Sipas burimeve nga ky grup, numri i madh i telefonatave pas shpërblimit të vënë dhe videos së publikuar ka ndihmuar hetuesit të ndërtojnë një identikit më të qartë të autorit.

Hetuesit kanë përjashtuar deri në këto momente pistën e një vrasësi të ardhur nga jashtë shtetit pasi sipas dëshmive dhe pamjeve filmike, vrasësi e ka ndjekur në mënyrë të vazhdueshme Artan Cukun 3 javë para se ta ekzekutonte.

Në sitën e hetuesve pista për të cilën janë mbledhur më shumë të dhëna është ajo e një vrasje për shkak të karrierës së tij në polici .

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej