Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Heidi Klum reklamon linjën e saj të të brendshmeve

Nga Klodiana 0

Heidi Klum publikoi fotot e reja promovuese për linjën e saj të të brendshmeve, set i realizuar nga fotografi italian Francesco Carrozzini.

Modelja 44-vjeçare pozoi vetë për “Heidi Klum Intimates”, duke treguar se koha për të dalë në pension është ende larg.

Heidi Klum, e cila është nënë e 4 fëmijëve, lançoi linjën e saj të të brendshmeve në vitin 2015, pas disa vitesh si modele e “Victoria’s Secret” dhe vajzë kopertine e “SI Swimsuit”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej