Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Harrojeni motin me diell, ja kur pritet të bjerë dëbora e parë

Nga Klodiana 0

Ndonëse jemi në stinën e vjeshtës, në vendin tonë po mban mot kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Sipas parashikimit të sinoptikanëve pritet ndryshim i kushteve atmosferike në ditët në vijim.

Sipas Meteoalb në datat 22 dhe 23 tetor ekziston mundësia për reshje dëbore në zonat lindore.

“Ne zonat Lindore shfaqet mundësia për reshje dëbore ne dt. 22 – 23 tetor”- thuhet në parashikimin e Meteoalb.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej