Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Harito: “Call Center” në dispozicion të qytetarëve për shërbimet publike

Nga Skenderi 0

harito

Ministria e Inovacionit ka vënë në dispozicion të qytetarëve qendrën e parë e Call Center.

Kjo risi do tu ofrojë qytetarëve të gjithë informacionin e duhur për marrjen e një shërbimi me synimin për të shmangur radhët, por edhe korrupsionin në sportele.

11800 është numri që është në dispozicion të qytetarëve ku mund të marin informacion për 400 shërbime nga 1400 që janë në total,  u shpreh Ministrja e Inovacionit Milena Harito.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>