Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hapja e negociatave, Rama: Vjen lajmi i shumëpritur nga EU

Nga Skenderi 0

“Fruti më i bukur i 3 vjeteve beteja per reformat” e quajti Rama rekomandimin e KE-së për hapjen e negociatave

 

Në një postim në rrejtin social Facebook menjëhër pas bërje pubik të progress raportit nga komisioneri Hahn, Rama shkruan se erdhi lajmi I shumë pritur për Shqipërinë.

Rama në facebook: Vjen Lajmi i shumepritur nga Komisioni EU: REKOMANDIM POZITIV PER HAPJEN E NEGOCIATAVE😀👍 Fruti me i bukur i 3vjeteve beteja per Reformat🇦🇱🇪🇺

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej