Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hamilton feston fitoren me modelen

Nga Klodiana 0

Pasi fitoi garën në shtëpinë e tij, Lewis Hamilton zgjodhi gjallërinë e natës së Londrës për të festuar trofeun.

Festës së pilotit të Formula 1 iu bashkua edhe Winnie Harlow, me të cilën përflitet se 32-vjeçari është në një romancë prej disa muajsh.

Nga imazhet e dala prej këtyre festimeve, shihet qartë se modelja dhe piloti i Formula 1 kanë kaluar një kohë të këndeshme në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërkohë që aty nuk mungoi as gjysmë-vëllai i Lewis, Nick.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej