Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Halli më i madh i prindërve shqiptarë 

Nga Media 0

Kur vjen puna te martesa prindërit shqiptarë e vrasin mendjen shumë. Për ta pas të  30-tave djemve fillon u kalon mosha. Nuset nuk i duan të huaja dhe mbi të gjitha duhet të jenë punëtore e të mira. Brezi i ri pak e kupton këtë ndjesi ndaj dhe nuk heziton të bëjë humor. Kjo fotografi e dëshmon më së miri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej