Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hajnat i plaçkisin shtëpinë, shqiptari ka një lutje për ta: Ejani më rregulloni rrëmujën

Nga Media 0

Një 68-vjeçar nga fshati Gradec në Gostivar ka denoncuar vjedhje që është kryer në shtëpinë e tij.

Ai është larguar disa minuta nga banesa dhe sapo u kthye vuri re rrëmujën, e cil mesa duket e ka shqetësuar më shumë se grabitja.

“Ju burra që keni hy të kryeni vjedhje në shtëpinë time, ju lutem të vini ti regulloni gjërat nëpër vendet e tyre sepse nuk ka kush mi regullon”, ka shkruar 68-vjecari në Facebook.

Ai është kthyer vetëm për disa ditë në vendlindje pasi së bashku me familjen jeton në Zvicër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej