Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gruaja shtrin përtokë dhe rreh burrin në mes të rrugës në Pogradec (film)

Nga Media 0

Në Shqipëri duket se dhuna përveçse në shtëpi, shkolla, azile apo kopshte, nuk kursen as rrugët dhe ambientet publike.

Një rast dhunë është filmuar nga disa të rinj ditën e sotme në qytetin e Pogradecit.

Një grua shihet që dhunon dhe i bërtet burrit të saj në mes të rrugës. Ajo e godet me fshesë dhe me grushte, por burri nuk reagon.

https://tirananews.al/gruaja-shtrin-pertoke-dhe-rreh-burrin-ne-mes-te-rruges-ne-pogradec-video/?fbclid=IwAR0YsHzX5vk1KZmUd51-n62tCoZUd0-VnStDCJXNs393jtpb0ufSMUsxHkU

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej