Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grida Duma i qan hallin Rudina Xhungës: Si e durove Ramën, kur të përqeshte si maçok? (film)

Nga 27-shi 0

Grida Duma mysafire në emisionin “Dritare” të Rudina Xhungës në News24 ka zbuluar se jo vetëm është mike e gazetares, por e konsideron atë si një nga pesë gazetarët më të mirë shqiptarë.

Pasi ka bërë këtë vlerësim, ajo ka shprehur çudinë se si një gazetare kaq e rëndësishme e ka duruar, kur kryeministri e përqeshte si mace.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej