Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Greta Hoxha ikën nga “Zjarr Tv”, do japë lajmet e veshur tani?

Nga Media 0

Prej vitesh vajzat me gjoks gjysmë të zbuluar nuk përbëjnë më lajm në ekranet shqiptare. Këngëtare, modele, aktore a vajza të thjeshta që prekin “magjinë” e televizionit për pak, kanë zbuluar pa kursim ç’kanë dashur krejt lirshëm.

Por zhveshjet më të bujshme i patën gazetaret e “Zjarr Tv”. Vajza që drejtonin edicionin e lajmeve me gjoksin e zbuluar, nuk ishin parë më parë në ekranet shqiptare. Paragjykimet në fillim ishin të shumta, por tashmë prej vitesh gazetaret informojnë publikun duke iu përmbajtur filozofisë fillestare të televizionit: transparencë.

Deri para pak ditësh Greta Hoxha, ishte një nga spikeret e këtij televizioni por në vijim ajo do t’i mungojë ekranit të “Zjarr Tv”. Ndoshta tanimë ka vendosur të japë lajmet e veshur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej