Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Greqi, kapet mjeti me 65 kg marijuanë në Janinë

Nga Klodiana 0

Policia greke ka sekuestruar një sasi prej 65 kg drogë e llojit marijuanë.

Drejtuesi i mjetit nuk i ndalon policies, gjendet më vonë e braktisur. Makina e braktisur është gjetur në fshatin Asfaka të Janinës, ndërsa policia ka greke ka arrestuar një shtetas grek 41 vjeçar, i cili dyshohet të jetë pasagjeri i mjetit.

Lënda narkotike dyshohet se është trafikuar nga Shqipëria.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej