Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Greku që do me na vjedhë edhe shqiponjën

Nga Arben Llalla 0

Ky greku, Konstantinos Kalymnios (në të vërtetë është vlleh nga Pindi) është kryetari i Epiriotasve të Australisë. Ai pretendon se Shqiponja që ka në kapele është greke.

Amani, more i tregoni se kjo Shqipja është shqiptare. Ky është miku i Anastasit dhe i Vangjel Dules…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej