Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gramsh/ Bie nga lartësia, humb jetën një person

Nga Klodiana 0

Një person ka humbur jetën, duke rënë nga një lartësi e madhe. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Lemnush, njësia administrative Skënderbegas, Gramsh.

Më konkretisht në vendin e quajtur “Përroi i Dobrenjit”, ka rënë aksidentalisht në një vend shkëmbor dhe ka gjetur vdekjen një person.

Viktima është 44-vjeçari Arben Jonuzi, i cili ka humbur jetën në vend, si pasojë e dëmtimeve të marra.

Lidhur me këtë rast hetimet janë në vijim, ndërkohë që paraprakisht, dyshohet për ngjarje aksidentale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej