Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitja në Rinas/ Rilindja nga 1 milion euro, e çoi në 10! (foto)

Nga Klodiana 0

Grabitja që ka ndodhur pasditen e djeshme në Rinas ka bërë që edhe rrjeti të shpërthejë në ironi e meme.

Ndiqni më poshtë disa nga më pikatet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej