Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Grabitja në Qafë-Kashar/ Tahiri takon kryepolicët

Nga Klodiana 0

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me krerët e policisë së shtetit dhe asaj të Tiranës, Haki Çako dhe Ervin Hodaj.

Takimi që u zhvillua në ambientet e drejtorisë së policisë së Tiranës kishte për objekt rezultatet e operacionit të ndërmarrë sot në Qafën e Kasharit, i shtrirë në Pezë dhe Vorë me synim rënien në gjurmët e grabitësve së 3,2 mln eurove pak ditë më parë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej