Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Grabitja e 2 milionë eurove/ Tahiri: E gjithë policia në këmbë për kapjen e autorëve

Nga Skenderi 0

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguan në lidhje me grabitjen e djeshme ku u morën rreth 2 milionë euro. Nga Elbasani ku ishte i pranishëm në një takim, Tahiri u shpreh se grabitja ishte një provë për gjërat që duhen bërë urgjentisht.

Ndërsa më tëj ai shtoi që  policia po bën maksimumin për zbardhjen e ngjarjes dhe për kapjen e autorëve.

“Ngjarja e djeshme është një thirrje për një Shqipëri të sigurtë dhe provë për gjërat që duhen bërë urgjentisht. E gjithë policia është në këmbë për identifikimin e kapjen autorëve si dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes,” u shpreh Ministri Tahiri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej