Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitet me dhunë pika e këmbimit valutor në Fier

Nga Klodiana 0

Një pikë këmbimi valutor është grabitur me dhunë në Levan të Fierit.

Dy persona kanë marrë një sasi lekësh duke kërcënuar pronarin e pikës së këmbimit valutor dhe janë larguar. Mësohet se hajdutët kanë marrë rreth 50 mijë lekë të reja.

Forca policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 18:45, në Levan është grabitur me dhunë nga dy persona, te maskuar me kapuçë një pikë këmbimi e transferta parash.

Personat e dyshuar kanë marrë rreth 50 mijë lekë të reja dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngitur disa pika kontrolli dhe po punohet për kapjen e autorëve të dyshuar.

http://www.balkanweb.com/site/lajmi-i-fundit-grabitet-me-dhune-pika-e-kembimit-valutor-ne-fier/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej