Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitet banka brenda Hipotekës së Tiranës

Nga Klodiana 0

Një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një bankë e nivelit të dytë në kryeqytet.
Filiali i bankës së grabitur ndodhet brenda ambienteve të Hipotekës pranë ish-Stacionit të Trenit.
Grabitësi është futur në ambientet e bankës dhe ka marrë shumën e njërit prej sporteleve për shkak edhe të sigurisë jo shumë të lartë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej