Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Goro nga Greqia hedh dritë mbi ngjarjen: Turp i madh, ju tregoj se ku ndodhet lista me emrat e vërtetë…

Nga Media 0

Publicisti i njohur Robert Goro në një lidhje direkte nga Greqia ka hedhur dritë mbi financimet sekrete greke që kanë financuar portalet shqiptare.

Goro: Duhet të thënë që nëse është një listë e tiilë ajo gjendet në kasafortën e ministrit të brendshëm, nuk kanë për të dalë ndonjherë emrat e kësaj liste apo listave të tjera. Ajo listë pavarësisht që është fake, por është një turp i madh, nuk e kuptoj si nuk është nisur një hetim për këtë temë. Deri më tani ne dimë vetëm një rresht, pra në Greqi ne dimë vetëm që mediat shqiptare të kenë financime.

http://360grade.al/160609/goro-nga-greqia-hedh-drite-mbi-ngjarjen-turp-i-madh-ju-tregoj-se-ku-ndodhet-lista-me-emrat-e-vertete/?fbclid=IwAR0VqjvDWgPVNhNBbVMneUGA1ViCcOSyeLoYrq3OEm7TwgWG1nISyzGFQpg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej