Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Goma që shqetësoi zyrtarucët e OSBE

Nga Klodiana 0

Nga Dritan Kaba

Goma që shqetësoi zyrtarucët e OSBE.
Këta që nuk i shqetësoi droga që mbuloi vendin.
Nuk i shqetësoi pjesmarrja aktive e grupeve kriminale në zgjedhje.
Nuk i shqetësoi thirrja antikushtetuese e Ramës për policinë që të bënte vota për klanin e Rilindjes.
Nuk i shqetëson largimi i mijëra shqiptareve nga vendi i tyre.
Nuk i shqeteson tenderat korruptive.
Nuk i shqetëson kapja e drejtësisë nga këto grupe kriminale.
I shqetësoi djegia e Maduros!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej