Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Goditi me thikë ish të fejuarën, policia shmang përkeqësimin e konfliktit

Nga Klodiana 0

Një i ri ka goditur me thikë në këmbë, ish të fejuarën e tij shtetasen me inicialet A. N.  Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në afërsi të Shkollës “Bajram Curri”.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit të ngjarjes shtetasin Altin M.

Bëhet me dije se ish  fejuara e tij   u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej