Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Goditet me domate dhe vezë Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Nga Skenderi 0

Disa të rinj kanë qëlluar me vezë e domate Ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme dhe mesohet se të rinjë po e prisnin Ministrin Beqaj tek hyrja e Ministrisë së Shendetësisë.

Të rinjtë mbanin në duart banderola të tipit “Suksese në jetë” dhe “Ilir Beqaj  nuk kalon”.

Policia ka ndërhyrë për të normalizuar situatën.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej