Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Godet me thikë policin bashkiak, arrestohet 54 vjeçari

Nga Ejona 0

Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi ka goditur me thikë një efektiv policie të bashkisë.

Blutë  bëjnë me dije se shtetasi i arrestuar  Bujar Shehu, 54 vjeç, banues në Tiranë, ka qënë i dënuar më parë për “Kundërshtim të punonjësit që kryen një detyrë shtetërore”.

54 vjeçari dyshohet se gjatë një konflikti me punonjësit e Policisë Bashkiake në rrugën e “Kavajës” më datë 16.11.2016 ka qëlluar me thikë këtë të fundit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej