Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Gjykata/ Arrest me burg për Arnold Kolën, aksidentoi për vdekje policin në Kamëz

Nga Skenderi 0

Gjykata ka  dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Arnold Kolën,  autorin i cili shkaktoi aksidentin në Kamëz, ku humbi jetën efektivi i policisë Ervin Haxhiaj.

Efektivi i policisë në kohën  që u aksidentua për vdekje po patrullonte në Kamëz bashkë me dy kolegët e tij Ismail Hoxha dhe Besim Voji, të cilët u plagosën.

Autori i aksidentit , Arnold Kola do dalë para gjykatës për dy vepra penale atë të “shkeljes së rregullave të qarkullimit me pasojë vdekjen”, si dhe “drejtim mjeti në gjendje të dehur”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej